Ones Kimya | ENDÜSTRİYEL KİMYA SANAYİ

Spesifik Ürünler

Elastik, Şeffaf Yüzey Koruyucu ON-GHOST Elastik, Şeffaf Yüzey Koruyucu ON-GHOST Metal ve ahşap yüzeylerin boyadan, korozyondan, kir ve lekelerden korunması için yüzeye uygulanarak ince bir film oluşturan spesifik bir üründür.
Cam Çizik Giderici ve Ağır Kir Sökücü ON-GLASASİT Cam Çizik Giderici ve Ağır Kir Sökücü ON-GLASASİT Cam yüzeylerindeki ince çizik ve kireç lekelerinin giderilmesi için kullanılan asidik bir üründür.
Alüminyum ve Kobalt Kaplamalı Yüzey Temizleyici ON-ALCO34 Alüminyum ve Kobalt Kaplamalı Yüzey Temizleyici ON-ALCO34 Alüminyum ve Kobalt içeren dış cephelerdeki is ,kurum,tortu ve lekeleri temizlemek için kullanılan bir üründür.
Policarbon Şişe Yıkama Ürünü ON-CARBOYCLEAN Policarbon Şişe Yıkama Ürünü ON-CARBOYCLEAN Gıda sektöründe, şişelerin yıkanması için kullanılan sıvı temizleme ürünüdür.
Endüstriyel Köpük Kesici ON-DEFOEAM Endüstriyel Köpük Kesici ON-DEFOEAM Köpük kontrolü yapılmak istenilen tüm sektörlerde kullanılır.
Su Bazlı Kalıp Ayırıcı ON-SEPARETÖR (AQUA) Su Bazlı Kalıp Ayırıcı ON-SEPARETÖR (AQUA) Özellikle plastik sanayinde plastik döküm esnasında kalıplara sıkılan ayırıcıdır.
Solvent Bazlı Kalıp Ayırıcı ON-SEPARETÖR (S) Solvent Bazlı Kalıp Ayırıcı ON-SEPARETÖR (S) Özellikle plastik sanayinde plastik döküm esnasında kalıplara sıkılan ayırıcıdır.
Korozyon Önleyici Koruyucu Yağ ON-GUARD Korozyon Önleyici Koruyucu Yağ ON-GUARD Metal yüzey ve kaplanmış yüzeyler dahil kullanım ve sevkiyat esnasında pas ve korozyona karşı koruyucu bir yağdır.
Elektrik İzolatör Temizleyici ON-İZOCLEAN Elektrik İzolatör Temizleyici ON-İZOCLEAN İzolatör yüzeyindeki oksitlenme kiri çamuru tek işlemde temizler izolatörün ark yapmadan çalışmasını sağlar buda elektiriğin doğru voltajda iletilmesini sağlar.
Boya ve Karbon Sökücü Likit ON-PJ77 Boya ve Karbon Sökücü Likit ON-PJ77 Boya ve karbondan arındırılmak istenen yüzeylerin Daldırma ve püskürtme metodu ile uygulanır.