Ones Kimya | ENDÜSTRİYEL KİMYA SANAYİ

Havuz Kimyasalları

Organik Su Boyası TOTALCHEM QUABLUE Organik Su Boyası TOTALCHEM QUABLUE AQUABLUE; göllere, göletlere ve süs havuzlarına naturel bir mavi renk vererek estetik ve doğal bir güzellik sağlar. AQUA BLUE, kullanımı ile havuz bakım maliyetlerinizi en aza indirir ve oluşabilecek yosunlu ve kirli görüntüyü engeller.
Sıvı Parlatıcı ve Berraklaştırıcı TOTALCHEM AQUAPOLISH Sıvı Parlatıcı ve Berraklaştırıcı TOTALCHEM AQUAPOLISH Çöktürücü kimyasalların çöktürdüğü orta büyüklükteki partiküller temizlendikten sonra suda hafif bulanıklığa ve istenmeyen renge neden olan mikro partiküller kalır.
Sıvı Çöktürücü TOTALCHEM AQUAOFF Sıvı Çöktürücü TOTALCHEM AQUAOFF Havuz sularında normal şartlarda filtre edilemeyen asılı halde bulunan çok küçük maddeleri çöktürmek, filtre tarafından tutulmasını kolaylaştırmak amacıyla kullanılır.
PH Yükseltici TOTALCHEM PH+ PH Yükseltici TOTALCHEM PH+ Ph yükseltici suyun ph değerini yükselten granül yapıda bir bileşiktir. Hesaplanan toz ph yükseltici miktarı bir kapta suda çözülür ve havuz yüzeyine eşit miktarda dökülür.
PH Düşürücü Dengeleyici ON-DCPH(-) PH Düşürücü Dengeleyici ON-DCPH(-) Çeşitli nedenlerde yükselen sistem pH ını dengelemek için geliştirilmiş inorganik bir asittir.pH değerine göre 2 g/m3 değerinden başlayarak kademeli olarak istenilen pH değerine kadar kullanılmalıdır.
Yosun Önleyici TOTALCHEM ANTİ YOSUN Yosun Önleyici TOTALCHEM ANTİ YOSUN Havuz suyunun periyodik olarak haftada 1 kez 100m3 suya 0,5 İt şoklama için de bir defaya mahsus olmak üzere 100 ton suya 2 lt uygulanmalıdır.
Sıvılaştırılmış Klor TOTALCHEM SIVI KLOR Sıvılaştırılmış Klor TOTALCHEM SIVI KLOR Havuzun suyunda dezenfekte ve klor ihtiyacı için kullanılır. Çabuk çözülebilen aktif klor içeren ve kireç ihtiva etmeyen bir üründür. Ani klorlamalar için kullanılır.
Toz Klor TOTALCHEM %90 KLOR Toz Klor TOTALCHEM %90 KLOR İçerdiği kalsiyum sayesinde derz aralarının aşınmasını, yüzücülerin cilt tahrişini engeller.
Toz Klor (Medium) TOTALCHEM %56 KLOR Toz Klor (Medium) TOTALCHEM %56 KLOR Havuz suyunda bakteri, virüs, mantar, yosun gibi mikro organizmaların oluşumunu engeller.