Ones Kimya | ENDÜSTRİYEL KİMYA SANAYİ

Genel Temizlik ve Hijyen

Sıvı Arap Sabunu ON-PİR Sıvı Arap Sabunu ON-PİR Her türlü temizlik işinde kullanabileceğiniz doğal bir üründür. Yeni formülü ile üstün temizlik ve parlaklık sağlar.
Tıkanık Boru Açıcı ON-PİPECLEANER Tıkanık Boru Açıcı ON-PİPECLEANER Endüstriyel ve organik atık temizleyici klozet ve lavabo gider açıcı ürünüdür.
Çamaşır Yumuşatıcı ON-SOFT Çamaşır Yumuşatıcı ON-SOFT Tüm profesyonel ve ev tipi çamaşır makinelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş antistatik etkili, hoş kokulu çamaşır yumuşatıcısıdır.
Likit Klorlu Ağartıcı Kıvamlı ON-HYPO EXTRA Likit Klorlu Ağartıcı Kıvamlı ON-HYPO EXTRA Ultra yoğun formüllü çamaşır suyu. Leke çıkarmak ve saniter ortamlarda hijyen sağlamak için kullanılır. Konsantre ve kıvamlı bir üründür.
Likit Klorlu Ağartıcı ON-HYPO Likit Klorlu Ağartıcı ON-HYPO Klasik çamaşır sularına göre daha yoğun klor içeriğiyle beyaz çamaşırlar ve yatak örtülerinde kullanılır, aynı zamanda lekeli çay bardakları ve tabaklarda etkin temizleme beyazlatma özelliği vardır.
Çamaşır ve Oda Parfümü ON-COMFORT Çamaşır ve Oda Parfümü ON-COMFORT Kapalı ortamlarda oluşan kötü kokuları içine hapsederek havayı ferahlatan bir üründür.
Minarelli Ovma Maddesi ON-CREAM Minarelli Ovma Maddesi ON-CREAM Birçok sert zeminin kolay temizliği için özel tasarlanmış güçlü etkili mineralli ovma kremi özel kokusu ile kullanıldığı ortamda fark yaratır.
Endüstriyel Konsantre Halı Şam. Matik CPC34 Matik Endüstriyel Konsantre Halı Şam. Matik CPC34 Matik Halı yıkama makineleri için özel olarak formüle edilmiş köpüğü ayarlı konsantre halı şampuanıdır.
Endüstriyel Konsantre Halı Şampuanı ON-CPC34 Endüstriyel Konsantre Halı Şampuanı ON-CPC34 Üstün performans sağlayan benzerlerinden farklı yapıya sahip kullanımı kolay bir halı temizleme şampuanıdır.
Tuvalet ve Banyo Temizleyici ON-CLEVER Tuvalet ve Banyo Temizleyici ON-CLEVER Lavabo ve tuvaletlerde, kireçlenme, yeşerme ve pis kokulara asla izin vermeden temizler.