Ones Kimya | ENDÜSTRİYEL KİMYA SANAYİ
Emprime Kalıp Temizleme Solventi ON-EMPCLEAN Emprime Kalıp Temizleme Solventi ON-EMPCLEAN Değişik renkte boya kullanılarak kumaş üzerine desen ve zemin basma işlemlerinde kalıpta kalan baskı ve renk değişiminde boyaların temizlenmesi için ON-EMPCLEAN yeterlidir.
Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL90 Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL90 Özellikle tekstil sektöründe konfeksiyon ve üreticilerinin çok sık karşılaştıkları leke ve yağ konusunda yardımcı olmak üzere hazırlanmış bir solventtir.
Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL80 Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL80 Özellikle tekstil sektöründe konfeksiyon ve üreticilerinin çok sık karşılaştıkları leke ve yağ konusunda yardımcı olmak üzere hazırlanmış bir solventtir.
Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL70 Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL70 Tekstil makinelerinin temizliğinde elektriksel ve elektroniksel devrelere ve plastik aksama zarar vermeyen güvenli solventtir.
Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL60 Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL60 Özellikle tekstil sektöründe konfeksiyon ve üreticilerinin çok sık karşılaştıkları leke ve yağ konusunda yardımcı olmak üzere hazırlanmış bir solventtir.
Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL50 Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL50 Özellikle tekstil sektöründe konfeksiyon ve üreticilerinin çok sık karşılaştıkları leke ve yağ konusunda yardımcı olmak üzere hazırlanmış bir solventtir.
Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL40 Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL40 Özellikle tekstil sektöründe konfeksiyon ve üreticilerinin çok sık karşılaştıkları leke ve yağ konusunda yardımcı olmak üzere hazırlanmış güvenli bir solventtir.
Endüstriyel Yağ Sökücü Solvent ON-SL30 Endüstriyel Yağ Sökücü Solvent ON-SL30 Metal parçaların, elektrikli ve mekanik donanımın temizliğinde, oto ve oto yan sanayilerde, matbaa yıkama solventi olarak kullanılır.
Metal Üzerinde Yağ Sökücü Solvent ON-SL20 Metal Üzerinde Yağ Sökücü Solvent ON-SL20 Güvenli bir solvent olup, dokuma tezgahı ve makinelerinde tarak, iğne ve diğer metal kısımlarda istenmeyen yağların temizliğinde kullanılır.
Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL10 Leke ve Yağ Sökücü Solvent ON-SL10 Özellikle tekstil sektöründe konfeksiyon ve üreticilerinin çok sık karşılaştıkları leke ve yağ konusunda yardımcı olmak üzere hazırlanmış güvenli bir solventtir. K