Ones Kimya | ENDÜSTRİYEL KİMYA SANAYİ

Endüstriyel Temizleyiciler

Yanık Yağ İs Kurum Temizleyici ON-CB27 Yanık Yağ İs Kurum Temizleyici ON-CB27 Gıda sektöründe kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiştir. Gıda, tavukçuluk sanayinde, restaurant, kafeterya, fırın v.s. kullanılır. Çok konsantredir ve ekonomiktir.
Su Sertlik Giderici İyon Tutucu ON-AQUASOFT Su Sertlik Giderici İyon Tutucu ON-AQUASOFT Suyun kalıcı ve geçici sertliğini giderici, korozyon kontrol, jelat oluşturucu ve dispers edicidir. Ağır metal iyonların bağlanmasında ve kompleks oluşumunda özellik gösterir.
Endüstriyel Cilt Temizleme Jeli ON-EXPERT JEL Endüstriyel Cilt Temizleme Jeli ON-EXPERT JEL Gres ve diğer yoğun kirleri cilde zarar vermeden çıkaran ON-EXPERT JEL cildi koruyan mükemmel temizlik yapan bir uzmandır.
Endüstriyel Cilt Temizleme Sıvısı ON-EXPERT KONSANTRE Endüstriyel Cilt Temizleme Sıvısı ON-EXPERT KONSANTRE Gres ve diğer yoğun kirleri cilde zarar vermeden çıkaran DOR-EXPERT cildi koruyan mükemmel temizlik yapan bir uzmandır. İçerisinde lanolin olduğu için cildi yağsız bırakmaz.
Alüminyum Serpantin Temizleyici ON-ALC44 Alüminyum Serpantin Temizleyici ON-ALC44 Hava ile temas sırasında oksitlenmiş olan alüminyum ekipmanların 3-5 dakika içerisinde parlak, ilk günkü gibi olmasını sağlayan bir üründür.
Taskiler İçin Zemin Temizleyici ON-BETSİL Taskiler İçin Zemin Temizleyici ON-BETSİL Her türlü yıkanabilir zeminde tatbik edilen, yoğun yağ ve kirlerin çıkarılması için otomat ve basınçlı temizlik makinelerinde kullanılan genel amaçlı, yüksek konsantre güçlü bir temizlik ürünüdür.
Beton Mikser Temizleyici ON-BETONOUT Beton Mikser Temizleyici ON-BETONOUT Beton mikser araçlarında ve tesislerinde oluşan beton kalıntılarını temizliği için özel olarak formile edilmiş olan beton out beton kalıntılarını mikron derecede yiyerek yüzeyden uzaklaştırır 1/1 ile 1/5 oranında su ile seyreltilir.
Beton Zemin Temizleyici ON-COİL83 Beton Zemin Temizleyici ON-COİL83 Özellikle beton, karo çini, dökme çini gibi zeminlerde zamanla oluşan ağır yağların temizliğinde etkilidir. Zemine uygulanacak boya ve kaplama öncesi zemin temizliğinde kullanıldığı takdirde, uygulanacak boya ve kaplamanın zemine daha iyi yapışmasını sağlar.
Kireç Kışır Çözücü ON-KS34 Kireç Kışır Çözücü ON-KS34 Soğutma sistemlerinden, eşanjör ünitelerinden, boylerlerden, su borularından, çay ve kahve makinelerinden kireçtaşı tabakasını, pası, mineral tortuları mikron derecesinde parçalayarak temizleyen kimyasal bir üründür.
Ağır Asidik Pas Sökücü ON-RST63 ASİDİK Ağır Asidik Pas Sökücü ON-RST63 ASİDİK Metal üzerindeki oluşmuş orta ve ağır pasların temizliğinde 1/1 ile 1/5 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.