Ones Kimya | ENDÜSTRİYEL KİMYA SANAYİ

Çiftlik Ürünleri

Ayak Dezenfektanı ON-GÖZTAŞI Ayak Dezenfektanı ON-GÖZTAŞI Havuz çevresindeki nemli yüzeylerde üreyebilecek mantar ve bakteri kolonilerini hijen eder ve ayak sağlığınızı korur
Süt Sağım ve Soğutma Hattı Temizleyici ON-MILKINGLINECLEAN Süt Sağım ve Soğutma Hattı Temizleyici ON-MILKINGLINECLEAN Süt sağım hattın da gerçekleştirilen işlemden sonra hatta meydana gelen süt yağını mükemmel yağ çözücü özelliği ile kolayca, ek bir işlem gerektirmeden söküp atan kuvvetli bir yağ çözücüdür.
Sağım Alanı ve Fayans Temizleyici ON-FARMCLEANER(BZ) Sağım Alanı ve Fayans Temizleyici ON-FARMCLEANER(BZ) Sağım alanlarının veya fayansların hijyeni ve temizlenmesi için kullanılan aktif klor içeren alkali bir üründür.
Sağım Alanı ve Fayans Temizleyici ON-Farmcleaner (AS) Sağım Alanı ve Fayans Temizleyici ON-Farmcleaner (AS) Sağım alanının veya fayansların tortusunu gidermek için geliştirilen asidik bir üründür.
Genel Hijyen Ürünü ON-FARMGUARD Genel Hijyen Ürünü ON-FARMGUARD Çiftlik sınırları içerisindeki hijyeni sağlamak için geliştirilen anti bakteriyel bir üründür.Kullanım sahası çok geniş olan bu ürün ortamda bulunabilecek tüm bakterileri yok edecek güçte formüle edilmiştir.
Süt Sağım ve Soğutma Hattı - Kireç ve Süt Taşı Temizleyici ON-GALACTITECLEAN Süt Sağım ve Soğutma Hattı – Kireç ve Süt Taşı Temizleyici ON-GALACTITECLEAN Süt sağım ve soğutma hattı; kireç ve süt taşı temizleyici Süt sağım hattında meydana gelen süt taşını, kuvvetli yapısıyla kolayca gideren asidik bir üründür.
Sağım Öncesi Meme Temizleyici ve Koruyucu ON-UDDERCLEANER Sağım Öncesi Meme Temizleyici ve Koruyucu ON-UDDERCLEANER Sağım öncesinde kullanılmak üzere geliştirilen Dor®Uddercleaner özgün yapısı ile temizleme ve koruma özelliklerini birleştirilerek, meme başının sağıma hazır hale gelmesine yardımcı olan bir üründür.
Sağım Sonrası Bakım ve Koruma Ürünü ON-BARRİER Sağım Sonrası Bakım ve Koruma Ürünü ON-BARRİER Ortamda bulunan zararlı bakterilere karşı kuvvetli yapısıyla koruma sağlayan, mükemmel bakım yapan, ultra bariyer oluşturan bir meme hijyen ürünüdür