Ones Kimya | ENDÜSTRİYEL KİMYA SANAYİ

Ham Kumaş Yağ Sökücü ON-LT25

 
 

Ham Kumaş Yağ Sökücü özellikle kumaşların dokunması esnasında makinelerin çalışma prensipleri ve taşınması esnasında temas ile yüzeylere bulaşan yağ, kir ve leke gibi kumaşın kalitesini düşürücü oluşumların kolayca temizlenmesini sağlayan alkali özellikte doğal solvent ile sentezlenmiş konsantre yağ çözücüdür.Ham kumaş yağ sökücü Polyester, poplin, viskon gibi sentetik esaslı kumaşların yağ, kir ve leke temizliğinde kullanılır, kalite kontrol masalarında proses olarak cımbızlama, püskürtme ve silme olarak kumaşların üzerindeki, yağ lekeleri ve kirlerin temizliğinde kullanılır.
Ham kumaş yağ sökücü Boyahane gibi kumaş yıkama prosesi olan uygulamalarda yağ sökücü, leke ve kir sökücü işlemlerinde daldırma olarak kullanılır. Kullanım sonrasında kumaşlarda durulama yapılarak yağ, kir ve lekeler sökülmüş olarak kumaş
hazır hale gelir. Kullanım Şekli: Soğuk suda kullanımda 1/10 ile 1/20 arasında, sıcak suda kullanımda 1/20 ile 1/40 oranında su ile seyreltilerek uygulanır. Daldırma, fırçalama ve püskürtücüler yardımı ile kullanılabilir, iyi bir şekilde durulanmalıdır.
Ambalaj: 30-60 kg bidon  Teklif İste

Teklif Formu

Benzer Ürünler